Vinařství Zaječí

Základní informace
ZaječíHlavní výhody:
Možnost firemních akcí
Degustace vín
Kartu uplatníte na:
Firemní akce
Soukromé akce
Degustace

Cenana vyžádání

Kapacita osob30

Občerstvenístudené

000008_000008_s

Vinařství Zaječí

Hrozny vykupujeme od stálých dodavatelů převážně z velkopavlovické a mikulovské podoblasti.

Sklepy se nacházejí přímo na okraji obce Zaječí s výhledem na Pálavské vrchy a okolní vinohrady.

Moderní technologie na zpracování hroznů a následné školení vín nám umožňuje produkovat kvalitní, svěží vína nezaměnitelné chuti. Celková kapacita sklepních prostor je 1,5 mil. litrů. Pro zrání vína používáme velkokapacitní tanky z ušlechtilé oceli a dřevěné sudy i sudy typu barrique. Ve vinařství máme vlastní plnící linku, takže máme kontrolu nad celým výrobním procesem od příjetí hroznů až po expedici vína v lahvích s etiketou.

Vína z produkce našeho vinařství jsou úspěšná na řadě prestižních soutěží a přehlídek vín: např. Malá encyklopedie vín, TOP 77, Grand Prix Austerlitz, Valtické vinné trhy, Vinum Juvenale, Vinum in Castelo či Muvina Prešov.

Vína a vinice

Řada vín Zaječí Vrch je vlajkovou lodí našeho vinařství, která nabízí jen ta nejlepší přívlastková vína pocházející z našeho regionu. Luxus tomuto vínu dodává i obal – prestižní sklo s odolnou plastovou etiketou. Je tedy ideální jako dárek Vašim přátelům, blízkým či obchodním partnerům.
Řada vín Exclusive je určena milovníkům kvalitního moravského vína. Jedná se převážně o přívlastková vína vysoké kvality. Hrozny pochází převážně z mikulovské a velkopavlovické podoblasti od malých pěstitelů. Toto víno naleznete v každé dobré vinotéce či vinárně a ve vybraných restauracích, kavárnách a hotelích.

Řada vín Collection Moravia nabízí širokou škálu odrůdových vín. Při výrobě jsou používány nejmodernější technologické postupy s cílem zachování typického odrůdového charakteru vín z moravské vinařské oblasti. Víno je školeno metodou řízeného kvašení v tancích z ušlechtilé oceli, jsou tak zaručeny ideální podmínky jeho zrání. Vína této řady najdete převážně v obchodních řetězcích.

Naše poznámky

V areálu vinařství se nachází firemní vinárna pro cca 30 osob včetně sklepů. V těchto sklepích si můžete pronajmout vinné kóje pro sebe či pro svojí firmu. Máte tak možnost celoročního uchování vín v lokalitě, kde byly hrozny sbírány a kde se i víno následně vytvářelo. Ke klíčům od své vinné kóje dostanete i klíče od celé vinárny. Až pojedete kolem s přáteli či obchodními partnery, můžete se 24 hod denně zastavit na vinárně a dopřát si vinařský zážitek se vším všudy.