Vinařství Kovacs

Základní informace
Novosedly č. ev. 5, 691 82Hlavní výhody:
Velký výběr druhů vín ,ubytování ve vlastním penzionu,víkendové programy
Kartu uplatníte na:
Svatby
Spolky a zájmová sdružení
Oslavy a večírky všeho druhu

Cenana vyžádání

Kapacita osob10-35

Občerstveníteplé

Netopilik3

Vinařství Kovacs

Novosedly

Je středně velká vinařská firma, která se řídí mottem "Umění ve víně", vyjadřujícím postoj k práci ve vinici a ve sklepě. "Vinař víno maluje, skládá jím své verše, naplňuje pocity milovníků a znalců vín". Nabízená vína jsou originálního původu s rukopisem sklepmistra, se svojí typickou výjimečností a svým úhlem pohledu na svět.

Vinařství KOVACS

bylo založeno v roce 1997 Miroslavem Kovácsem, který určil jeho cíl, směr a cestu.

Zaměřil se především na vysokou kvalitu vín a tomu podřídil veškerou činnost firmy s roční produkcí 250.000 lahví.

Firma investovala do vinařských technologií a výsadby nových vinic. Zároveň se firma začala věnovat vinařské turistice s ubytovacími a restauračními prostory a získala si příznivý ohlas mezi veřejností. Účastní se mnoha významných vinařských soutěží, festivalů a veletrhů.

Filozofie firmy

Filozofii naší firmy nelze vyjádřit jedním slovem. Definujme náš pohled na vinice a pěstování hroznu, názor na výrobu vín a způsob, jak nabízíme víno naším zákazníkům.

Vinice

Láska, cit, porozumění, pokora k přírodě, úcta k práci těch, kteří ve vinici pracují a pečují o ni.

Sklep

Zkušenost, odpovědnost, preciznost, kvalitní technologie, umění malovat, tvořit víno, nepokazit a nepromrhat dar, který nám příroda poskytla.

Obchod vínem

Naslouchat přání, realizovat představu, nabízet službu, garantovat profesionalitu. Jde nám o Vaši spokojenost, spoléháte na naši dovednost, odbornost, pečlivý přístup a profesionalitu. To je záruka pro Vaše příjemné zážitky s našim vínem.

Pan Kovacs zbudoval krásný prostorný sklep, kde můžete oslavovat při cimbálové hudbě a vyborných pokrmech. Zavítáte-li sem jako cyklista, nabídnou vám k obědu lehké pokrmy pro sportovce, mezi oblíbené patří například brokolicové menu.Nabízí široké možnosti vinařské turistiky: ubytování ve vlastním penzionu, ochutnávky, víkendové programy, vyjížďky na koních