O nás

Pro rok 2015 planujeme zcela novou podobu portálu s mnoha novými funkčními prvky. Základní myšlenkou je benefitní sytém pro návštěvníky a obyvatele jižní Moravy. Který by mel hravou formou doporučovat jen to nejlepší z našeho regionu. A tyto podnikatelské subjekty v regionu spojit.

Ale ke vzniku. Agentura CestyZaVinem.cz a Wine-Tours.cz funguje již od roku 2008. Od této doby prošla řadou změn. Provedla sklepy Jižní Moravy spousty spokojených klientů.

Počátkem roku 2012 portál i vedení společnosti převzalo občanské sdružení TuristServis.Info se sídlem v Mikulově v Domě u Bylinkáře na Kostelním náměstí 1, se záměrem rozvoje portálu v rámci turisticky zajímavých služeb jako je ubytování, restaurace a další služby, ale se zaměřením na výběr kvalitních a doporučeníhodných subjektů v jednotlivých regionech a mikroregionech Jižní Moravy.

Každá oblast bude obsahovat prezentaci vybraných služeb, za které budeme moci ručit jejich kvalitou i přístupem.

Z dlouhodobého hlediska je samozřejmě z naší strany zájem najít co nejvíce partnerů pro společné projekty a vytvořit v kraji sdružení kvalitních služeb, které se budou vzájemně podporovat a svojí činností propagovat sebe a tím i město a kraj. Naším cílem je to, aby bylo Mikulovsko a potažmo celá JM vnímána jako živý a kulturní region lákající návštěvníky ze všech koutů České republiky, ale i zahraničí.