Hotel Akademie Velké Bílovice

Hotel Akademie Velké Bílovice

Základní informace
Zahradní 1295
691 02 Velké Bílovice
+420 720 958 894
p.heisler@hotelakademie.cz
http://www.hotelakademie.cz/
Hlavní výhody:
Kartu uplatníte na:
Sleva pro členy CZV klubu

5%

Hotel Akademie ***+ se nachází v největší vinařské obci České republiky – Velkých Bílovicích, která se nachází nedaleko Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu kulturních památek UNESCO.

Hotel Akademie, jako první ze sítě Seminárních hotelů byl otevřen po rekonstrukci v roce 2001. V roce 2004 byla po náročné rekonstrukci otevřena také hotelová depandance Vila Jarmila a v únoru 2011 také nová budova bowling centra.

Za dobu své existence si hotel našel své místo mezi hotely zabývajícími se kongresovou činností a stal se jedním z nejnavštěvovanějších míst regionu.

Hotel disponuje 51 pokoji, 7 seminárními sály, restaurací, barem, letní terasou, bowlingem, relaxačním centrem a sklepní vinárnou původně z 15. století.

Hotel Akademie Velké Bílovice je držitelem certifikátu HOTEL *** SUPERIOR dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení Hotelstars Union ve spolupráci s Asociací hotelů a restaurací České republiky, jejíž je členem.

Hotel Akademie Velké Bílovice je držitelem Certifikátu kvality I. stupně udělovaný Ministerstvem pro místní rozvoj České republiky za podpory České centrály cestovního ruchu – CzechTourism.

Restaurace hotelu obdržela certifikát Czech Specials.