Dům u Bylinkáře

Základní informace
Dům u Bylinkáře, Kostelní náměstí 1, Mikulov
+420 776 767775
ubylinkare@gmail.com
www.turistservis.info
Hlavní výhody:
k dispozici společná kuchyň
vlastní vinný sklípek
přímo na hlavním náměstí - Kostelní nám. 1
příjemné domácí prostředí
nejužšíí penzion v ČR i dál
Kartu uplatníte na:
ubytování 5%
půjčovné kol a sport.vybavení 10%
pro hosty sleva na půjčovné 25%
Sleva pro členy CZV klubu

25%

Cena450 - 550 Kč os./noc

Kapacita osob12

WiFi

img_0647

V Domě u Bylinkáře je možné ubytování v domácím prostředí a jednom z nejužších domů na Moravě, v ČR a možná i dál. Staňte se měšťany v plně vybaveném a osobitém domu s duší v samém srdci Mikulova, na adrese Kostelní náměstí 1. Dům je situován v horní části hlavního historického náměstí, kam je také ze dvou pokojů výhled. Třetí pokoj má vlastí verandu a výhled na mikulovský zámek a kostel sv. Václava. K dispozici Vám bude plně vybavená společná kuchyně a v přízemí bar. Užijte si ten nejromantičtější pobyt v Mikulově. V jednom z nejkrásnějších měst Moravy a v jednom z nejzajímavějších domů.

V neposlední řadě provozujeme v rámci zkvalitnění služeb půjčovnu horských kol a základní cykloservis a to pod logem a doménou www.RentBike.cz

Zapůjčíme Vám kola a i jiné sportovní vybavení, pohostíme Vás dobrým vínem z vlastní vinotéky, můžete ochutnat z nabídky až 300 druhů bylin a čajů a také jsou k dispozici k zapůjčení vodní dýmky.

Tímto Vám chceme zpříjemnit nezapomenutelné chvíle strávené v Mikulově

Šíře domu z ulice je pouhé 4 metry a 20 centimetrů. Dům se poté nadále zužuje a pokračuje dostavbou z roku 1952 kde k domu byla dostavěna část sloužící jako koupelna a další pokoj s verandou. V nejvyšším patře se tato dostavba rozšiřuje o podkroví, ve kterém byla při rekonstrukci minulý rok vybudována druhá mozaiková koupelna.

Cena ubytování je 450,- CZK za osobu /noc s možností snídaně 60 - 80/osoba

Parkování je zajištěno zhruba 70 m od penzionu,na parkovišti kde je k dispozici 12 bezplatných parkovacích míst.