Ačkoliv stále hledáme zajímavá vinařství, v souvislosti s připravovanými změnami ve způsobu práce a na webu nemusíme reagovat na nabídku ihned. Díky za pochopení.

Vinaři

Pro náš program akcí ve vinných sklípcích stále hledáme registrované vinaře s pěkným vinným sklepem, dobrým vínem a alespoň studeným pohoštěním, jejichž sklípky bychom mohli nabízet k pořádání firemních akcí, soukromých oslav, řízených degustací a zážitkových večerů.

Bez výjimek respektujeme, které typy akcí vinař ve sklepě vítá a které ne. Spolupráce sama o sobě neznamená pro vinaře žádné povinnosti ani náklady navíc, předem domluvenou provizi dostáváme až z úspěšně realizované akce.

Zájem máme zejména o spolupráci:

…a obecně se všemi vinaři, kteří mohou hostům nabídnout něco jedinečného, nebo jejich vína často bodují v soutěžních přehlídkách.

Nepatříte do žádné z těchto skupin? Nic se neděje. Pokud máte chuť spolupracovat, určitě se ozvěte! Rádi se u vás zastavíme a o různých možnostech si můžeme nezávazně popovídat. Vítáme jakékoliv telefonické nebo mailové otázky.

SLUŽBY

Hledáme autodopravce – společnosti i jednotlivce s živnostenským oprávněním, zabývající se přepravou osob. Zajímají nás provizní podmínky a možnosti dlouhodobé (možno i pro určitý region výhradní) spolupráce, přestože zpočátku jen občasné. Naši klienti upřednostňují minibusy a autobusy spíše vyššího komfortu a nižšího věku s klimatizací. Takovéto partnery hledáme ve všech regionech České republiky.

Partnerství stále nabízíme hudebníkům z jižní Moravy, jejichž produkce se hodí do sklípku. Rádi vás budeme zastupovat, propagovat a nabízet našim klientům, součástí spolupráce je prezentace na našich stránkách a propagačních materiálech. Nemáme žádné finanční požadavky předem (ani nás to nikdy nenapadlo, ale skoro každý se ptá, tak to raději ujasněme hned). Výhodou je být nejen šikovným muzikantem, ale i mít repertoár či hudební projev něčím zajímavý, specifický. Stejná nabídka platí pro lidové vypravěče a další umělce.

Poskytujete jakoukoliv další službu, která by nás nebo naše klienty mohla zajímat? Neváhejte a ozvěte se!

PROVOZOVATELÉ ČI MAJITELÉ ZAJÍMAVÝCH MÍST

Pokud máte netradiční místo, nějak související s vínem, kde by bylo možné uspořádat zajímavou větší či menší firemní či soukromou akci, rádi ji zařadíme do naší nabídky. Určitě bychom rádi například spolupracovali s nějakým hradem či zámečkem s vlastním sklepem a nejlépe i vinicemi v některé z vinařských podoblastí Moravy.

CESTOVNÍ KANCELÁŘE

Za velmi výhodných podmínek uspořádáme pro vaše klienty některý z našich výletů, nebo jakýkoliv jiný výlet za vínem na jižní Moravu.


Majitelům hotelů, pořadatelům či hostitelům akcí jako jsou mezinárodní konference, kongresy, sportovní turnaje a veletrhy nabízíme naše výlety a pobyty ve sklípku jako fakultativní možnost programu pro jejich hosty a dovolujeme si nabídnout zajímavou slevu/provizi. Rádi vytvoříme i nabídku zcela podle vašich představ.

Institucím a organizacím nabízíme vyplnění volného času zahraničních delegací, za které se rozhodně nebudou muset stydět. Slevy pro školství a neziskové nevládní organizace.